Podesty ruchome

Podesty nożycowe

Na stanie znajduje się kilkadziesiąt urządzeń tego typu, o różnych parametrach technicznych oraz wymiarach. Daje nam to absolutną gwarancję dobrania odpowiedniego urządzenia do potrzeb naszych klientów oraz warunków w jakich będzie ono pracować. Nożycowe samojezdne podesty ruchome są idealnym rozwiązaniem do prac montażowych, instalacyjnych oraz konserwacyjnych.

 


Wykaz podestów ruchomych nożycowych znajdujących się w ofercie:

 


Podesty teleskopowo-przegubowe

Podesty teleskopowo-przegubowe służą do prac montażowych, konstrukcyjnych oraz innego typu robót w miejscach trudno dostępnych, znajdujących się na znacznej wysokości (do 24 m) bądź też w miejscach oddalonych od punktu w którym można ustawić urządzenie. Podesty tego typu posiadają napęd spalinowy jak i elektryczny, co umożliwia im również pracę wewnątrz obiektów zamkniętych.
 

 

Wykaz podestów ruchomych teleskopowo przegubowych znajdujących się w ofercie:

Wynajem podestów ruchomych

Jesteśmy firmą , która obok sprzedaży i wynajmu wózków zajmuje się również wynajmem podestów ruchomych. W swojej ofercie posiadamy podesty zarówno nożycowe jak i teleskopowo-przegubowe renomowanych firm GENIE i JLG.  
Naszym celem jest zapewnienie Państwu bezpiecznej pracy na dużych wysokościach, przy użyciu optymalnie dobranego sprzętu. Nasz park maszynowy pozwala na dobór każdego typu podestu odpowiedniego do Państwa potrzeb.

 

 

Więcej o naszej ofercie podestów ruchomych znajduje się na stronie:
www.podesty-ruchome.com