Wózki magazynowe

Wśród urządzeń transportu wewnętrznego ważną rolę odgrywają wózki paletowe, stanowiskowe, podnośnikowe oraz widłowe elektryczne. Stanowią one niezbędny sprzęt do prac załadowczo- transportowych w pomieszczeniach magazynowych i produkcyjnych.
Dlatego, z myślą o naszych klientach, oferujemy wózki dla wielu zastosowań, od standardowych po specjalistyczne.

 

RĘCZNE WÓZKI PALETOWE Z WAGĄ

PX20 oraz GS/P 25

Inteligentny system ważenia. Seria SCALE jest dostępna w dwóch różnych modelach, oba z inteligentnym urządzeniem ważącym wyposażonym w kilka opcji. Wózki te są odpowiednie do podnoszenia i przewożenia ciężkich ładunków. Seria ta nie jest zaprojektowana dla "oficjalnego" ważenia, ale jest niesamowicie pomocna dla użytku wewnętrznego.

ELEKTRYCZNE WÓZKI PALETOWE

CX14

Akumulatorowe wózki CX14 są dostępne w kilku wersjach wyposażonych w technologię MOSFET. Są one odpowiednie do przewożenia ładunków na gładkich podłogach a także innych powierzchniach . Mały rozmiar wózka i kąt skrętu czynią CX14 idealnym do pracy w obszarach, gdzie nie ma zbyt dużo miejsca, takich jak samochody ciężarowe lub wąskie przejścia.

CX18 oraz CX20

PIERWSZORZĘDNY WYBÓR DLA PROFESIONALISTÓW!!!

Nowy zakres elektrycznych wózków paletowych PRAMAC, seria QX, jest zaprojektowany w celu dostarczenia profesjonalnym klientom właściwego rozwiązania dla ich własnych specyficznych potrzeb. Wózki te mogą być użyte do wysoce intensywnych operacji, jednocześnie są wystarczająco elastyczne, żeby sprostać szerokiej gamie możliwości zastosowań magazynowych, dostarczając wysoką jakość wykonania i wydajność.

QX22

NAJLEPSZE OSIĄGNIĘCIA W SYSTEMACH LOGISTYKI

QX jest najbardziej uniwersalną maszyną: może być używany do przewozu palet w ciasnych miejscach lub na długie dystanse. Mocna rama, wysoka pojemność akumulatora (315Ah) i przenoszona stacja wymiany akumulatora czyni tan wózek idealnym nawet dla intensywnych zastosowań. Technologia SEM* zapewnia doskonałą kontrolę prędkości (aż do 10km/h) oraz wysoką jakość wykonania systemu hamowania wraz z odzyskiem energii. *SEM (separately Excited Motors) = oddzielnie włączane silniki

WÓZKI PALETOWE Z MASZTEM

MX

WYSOKA JAKOŚĆ NISKA CENA Nowa seria MX, poza doskonałym kompromisem pomiędzy ceną i wykonaniem typowym dla poprzednich serii, jest jeszcze mocniejszym narzędziem. Większa zdolność podnoszenia, wzmocnione widły i stalowe koła zębate oraz rolki jezdne wideł są przykładami zwiększenia jakości. Pedał nożny pozwala na łatwiejsze podnoszenie wideł bez ładunku.

ELEKTRYCZNE WÓZKI WIDŁOWE Z MASZTEM

TX


Seria TX, dostępną w kilku wersjach, z napędem ręcznym i elektrycznym podnoszeniem. Modele te są bardzo stabilne i odpowiednie do podnoszenia bardzo ciężkich ładunków. Wersja TX12 posiada w standardzie poliuretanowe koła, redukujące opór i wysiłak nawet przy maksymalnym obciążeniu (1,2t).

GX


Ten kompaktowy wózek wykonany w technologii MOSFET oferuje perfekcyjne rozwiązanie dla przestrzeni o średniej wielkości. Wózki tej serii są wyposażone w akumulatory żelowe, które nie mają możliwości wycieku-znaczy to, że nie jest konieczne ich serwisowanie i są odpowiednie dla wszystkich zastosowań, gdzie wymagane są wysokie standardy higieny (przemysł artykułów spożywczych i napojów, chemiczny oraz farmaceutyczny.)

FX


Nowa seria FX reprezentuje efektywne rozwiązanie do zaspokajania wszystkich możliwych wymagań magazynowych i przewozu towarów. Odrębna technologia pobudzania trakcji (SEM) gwarantuje stałą prędkość z ładunkiem lub bez ładunku, tranzystor MOSFET jest używany do regulacji kontroli trakcji i pozwala na gładkie i bezstopniowe sterowanie.

LX


Seria wózków widłowych z masztem serii LX oferuje szeroki zakres narzędzi dla profesjonalistów szukających jakości i dobrej ceny. Zaprojektowane do użytkowania w profesjonalnych systemach magazynowych i przenoszenia towarów. Te maszyny wyposażone są w wiele standardowych cech, z wieloma dostępnymi opcjami tj. kontrola tranzystorem MOSFET i silnik z technologią SEM.

LX14 FREE LIFT

Maszyna zaprojektowana tak aby zaspokoić potrzeby profesjonalnego magazynowania i przenoszenia towarów. Poza nadzwyczajną 4,5 metrową wysokością podnoszenia, ulepszonym silnikiem (3kW), konsolą tranzystorem MOSFET i silnikiem SEM montowanych w standardowych wersjach (LX14/45), ta nowa wersja jest wyposażona w system swobodnego podnoszenia do 1,6m.